Dla firm

Nowością w naszej ofercie jest emisja spotów i plansz reklamowych w formacie  cyfrowym na ekranie kinowym przed seansami!!! Dla firm proponujemy również:

* reklamę we foyer kina – umieszczenie ulotek reklamowych;

* wydawanie biletów w kasie biletowej w etui (kopercie) reklamowej;

* możliwość wynajmu sal kinowych na konferencje i spotkania.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych „starych” i „nowych” klientów informujemy o możliwości zakupu przez zakłady pracy biletów do kina. Są to tzw. VOUCHERY, których ważność upływa 3 miesiące od zakupu. Osoba, która otrzyma tego typu ZAPROSZENIE, udaje się do kasy biletowej, ab y otrzymać miejscówkę na wskazany przez siebie film w technologii tradycyjnej (2D) lub trójwymiarowej (3D). Ogromnym atutem tego typu BILETU jest dowolność w wyborze tytułu filmowego oraz czasu – dotychczas bilety trzeba był wykorzystać na dany dzień i godzinę. Jest to jeden z najchętniej
wybieranych bonów podarunkowych w firmach w całej Polsce! Jest to również atrakcyjna forma motywacji pracowników.

W związku z nowelizacją Ustawy VAT od 1.01.2014 r. jesteśmy zmuszeni zmienić zasady rozliczeń z tytułu zakupu w naszym kinie voucherów terminowych.

Przepisy nowej Ustawy nakładają rozliczenia podatku VAT w momencie wykonania usługi, co w przypadku biletów z otwartym kilkumiesięcznym terminem ważności byłoby trudne do ustalenia przy każdej wystawionej fakturze. Obowiązek podatkowy powstawałby nawet w kilku różnych miesiącach w zależności, kiedy Państwa pracownicy przyszliby do kina.

W świetle nowych przepisów i w trosce o poprawność rozliczeń z tytułu podatku VAT, zarówno u sprzedawcy, jak również nabywcy, którego prawo do odliczenia będzie ściśle skorelowane z powstaniem obowiązku podatkowego u sprzedawcy, proponujemy rozliczanie VAT na podstawie dokonanych zaliczek. Takie rozwiązanie umożliwi stronom właściwe i niebudzące wątpliwości rozpoznanie obowiązku podatkowego.

Podstawą sprzedaży voucherów będzie zatem dokonanie zaliczki na podstawie faktury proforma. Po zapłacie wystawimy właściwą fakturę potwierdzającą Państwa wpłatę oraz wydamy vouchery. Termin wykonania usługi przy takim rozwiązaniu nie będzie miał zatem wpływu na rozliczenie podatku VAT.

Uznając tę metodę rozliczenia za optymalną w świetle zmian w podatku VAT liczymy na Państwa akceptację i dalszą owocną współpracę.

Istnieje możliwość zorganizowania „seansów zamkniętych” – tylko dla określonej grupy, połączona z pokazem multimedialnym na ekranie kinowym połączona wraz z poczęstunkiem (catering).

Informujemy również o możliwości sprowadzenia do naszego kina innych tytułów filmowych niż w naszym obecnym repertuarze na nośnikach analogowych i cyfrowych.

Ceny VOUCHERÓW:

  • na filmy w technologii tradycyjnej (2D) – 24 zł;
  • na filmy w technologii trójwymiarowej (3D) – 24 zł + 3 zł okulary (jeśli klient nie posiada własnych)

Cennik reklamy w „Cinema Lumiere” (kwoty netto):

  • ulotki kolportowane w foyer kina – 500 PLN/miesiąc;
  • baner reklamowy ustawiony w foyer kina – 800 PLN/miesiąc;
  • wręczanie ulotek do każdego biletu – 600 PLN/miesiąc;
  • emisja spotów audio-video max 30 sekund na salach A, B i C w bloku reklamowym zwykłym – 15 gr/os. lub 2200 PLN/miesiąc;
  • emisja spotów audio-video max 30 sekund na salach A, B i C w bloku reklamowym premium (max 3 reklamy przed filmem) – 18 gr/os. lub 2500 PLN/miesiąc;
  • „pakowanie” biletów w kasie w etui (kopertę) reklamową – 600 PLN/miesiąc;
  • wynajem sali kinowej na konferencję i spotkania – 800 PLN za godzinę.

Przy zamówieniach długoterminowych (powyżej 3 miesięcy) możliwość negocjacji cen.